Tkalnia Zagadek

Escape Room Toruń

Pokoje zagadki dostępne w Toruniu

Zbrodnia

Wciel się w detektywa!

Escaperoom Zbrodnia

Przeprowadź własne śledztwo. Wejdź do pokoju naukowca i rozwiąż zagadkę jego śmierci. Zbieraj poszlaki, badaj dowody, szukaj zabójcy. Tylko w ten sposób uda Ci się wydostać…

Czas: 60 minut

Dopuszczalna liczba uczestników: 2-5

Cena: 99zł

Cela

Ucieknij z więzienia!

Pokój Zagadek Cela

Wrobiono Was w zabójstwo. Aby oczyścić się z zarzutów musicie znaleźć dowód swojej niewinności. Odnajdziecie go jedynie jeśli rozwiążecie zagadki i wydostaniecie się zza więziennych krat!

Czas: 60 minut

Dopuszczalna liczba uczestników: 2-5

Cena: 99zł

Reaktor

Wykonaj tajną misję.

Escaperoom Zbrodnia

Wciel się w agenta, którego zadaniem będzie infiltracja pewnej fabryki. Obejdźcie zabezpieczenia, zdestabilizujcie reaktor i ucieknijcie zanim wybuchnie.

Czas: 60 minut

Dopuszczalna liczba uczestników: 2-5

Cena: 150zł pt – ndz 2-5 osób
130zł pn – czw 3-5 osób
99zł pn – czw 2 osoby


Rezerwacje

Aby spróbować swoich sił w wyzwaniu escape room, które przed Wami stoi – zbierzcie członków drużyny i wybierzcie dogodny dla Was termin według zamieszczonego poniżej kalendarza. Po prawej stronie znajdziecie listę rozwijaną pozwalającą na wybór odpowiadającego Wam pokoju, tzw. escape room’u. W tym samym dniu rezerwacje przyjmujemy poprzez kontakt telefoniczny.

Zbrodnia - Toruń
Wybierz Scenariusz / Choose a game
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Imię / Firstname
Nazwisko / Lastname
Email
Telefon / Phone no.
Liczba osób / no. of participants
Uwagi / Additional comments
Nieprawidłowy kod z obrazka
Dziękujemy za Twoją rezerwację! Wszelkie dalsze szczegóły otrzymasz na podany w formularzu adres email

Thank you for your booking! Please check your mailbox for all further details concerning your reservation.
OK

+48 502 328 657 albo +48 517 218 290

kontakt torun@tkalniazagadek.pl

adres w toruniu ul. Sukiennicza 1/3, Toruń


Rezerwacja

Sprawdźcie wolne terminy gry escape room, wybierzcie dzień i czas oraz wypełnijcie formularz służący do rejestracji.
UWAGA: Rezerwacja poprzez formularz online możliwa jest najpóźniej dzień przed planowaną grą. Jeśli chcielibyście zarezerwować rozgrywkę w tym samym dniu, prosimy telefon na numer +48 502 328 657 albo +48 517 218 290. Jeśli zarezerwujecie termin a następnie będziecie chcieli odwołać rezerwację, prosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny.

Wizyta w Tkalni

Gdy nastąpi dzień Waszej przygody w naszym escape room’ie postarajcie się dotrzeć z pięciominutowym wyprzedzeniem. Opóźnienia powodują przesunięcia czasu startu dla kolejnych uczestników. Czas gry to 60 minut. Przed rozpoczęciem tłumaczymy jednak zasady i dostarczamy wszelkich przydatnych informacji.

Przykładowy rozkład czasowy: – 18:10 dotarcie na miejsce – 18:10-18:15 wprowadzenie – 18:15-19:15 przygoda w pokoju – 19:15 zakończenie i podsumowanie

Ceny

Cena za grę w Zbrodni i Celi to 99 zł dla grup od 2 do 5 osób. W Reaktorze cena wynosi 150 zł od piątku do niedzieli dla grup od 2 do 5 osób. Od poniedziałku do czwartku cena wynosi 130 zł dla grup 3 do 5 osób oraz 99 zł dla 2 osób. W przypadku większych ekip obowiązuje dopłata 20 zł za każdą kolejną osobę. Maksymalna ilość graczy w jednym pokoju wynosi 7 osób. Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz fanpage’a na portalu Facebook, gdzie publikujemy informacje o okazjonalnych promocjach.


Masz pytanie?

* indicates required field


escape room, escaperoom, escape the room, pokój zagadek, pokoje ucieczek, real life escape game, escape games, gry ucieczki