Tkalnia Zagadek

Escape Room Bielsko Biała

Pokoje zagadki dostępne w Bielsko Białej

Psychoza

Zmierz się z szaleństwem!

Escaperoom Zbrodnia

Poznaj tajemnicę szalonego artysty. Szukaj wskazówek i odnajdź wyjście z labiryntu jego umysłu. Inaczej pozostaniecie w nim uwięzieni na zawsze…

Czas: 60 minut

Dopuszczalna liczba uczestników: 2-5

Porwanie

Wyswobódź się zanim wrócą porywacze

Escaperoom Porwanie

Jesteście przetrzymywani w pewnej piwnicy. Tylko od Waszej kreatywności i nieszablonowego myślenia zależy to, czy uda Wam się uwolnić z rąk porywaczy przed upływem czasu.

Czas: 60 minut

Dopuszczalna liczba uczestników: 2-5


Rezerwacje

Aby spróbować swoich sił w wyzwaniu escape room, które przed Wami stoi – zbierzcie członków drużyny i wybierzcie dogodny dla Was termin według zamieszczonego poniżej kalendarza. Po prawej stronie znajdziecie listę rozwijaną pozwalającą na wybór odpowiadającego Wam pokoju, tzw. escape room’u. W tym samym dniu rezerwacje przyjmujemy poprzez kontakt telefoniczny.

Psychoza - Bielsko Biała
Wybierz Scenariusz / Choose a game
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Imię / Firstname
Nazwisko / Lastname
Email
Telefon / Phone no.
Liczba osób / no. of participants
Uwagi / Additional comments
Nieprawidłowy kod z obrazka
Dziękujemy za Twoją rezerwację! Wszelkie dalsze szczegóły otrzymasz na podany w formularzu adres email

Thank you for your booking! Please check your mailbox for all further details concerning your reservation.
OK

511 900 950

kontakt bb@tkalniazagadek.pl

adres w toruniu Plac Żwirki i Wigury 9a Bielsko Biała


Rezerwacja

Sprawdźcie wolne terminy gry escape room, wybierzcie dzień i czas oraz wypełnijcie formularz służący do rejestracji.
UWAGA: Rezerwacja poprzez formularz online możliwa jest najpóźniej dzień przed planowaną grą. Jeśli chcielibyście zarezerwować rozgrywkę w tym samym dniu, prosimy telefon na numer 511 900 950. Jeśli zarezerwujecie termin a następnie będziecie chcieli odwołać rezerwację, prosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny.

Wizyta w Tkalni

Gdy nastąpi dzień Waszej przygody w naszym escape room’ie postarajcie się dotrzeć z pięciominutowym wyprzedzeniem. Opóźnienia powodują przesunięcia czasu startu dla kolejnych uczestników. Czas gry to 60 minut. Przed rozpoczęciem tłumaczymy jednak zasady i dostarczamy wszelkich przydatnych informacji.

Przykładowy rozkład czasowy: – 17:50 dotarcie na miejsce – 17:50-18:00 wprowadzenie – 18:00-19:00 przygoda w pokoju – 19:00 zakończenie i podsumowanie

Ceny

Cena za grę do końca maja 2017 r. zaczyna się od 70 zł dla grup 2 osobowych (+10 zł kolejna osoba). Po tym terminie cena podstawowa wynosić będzie od 100 zł za 2 osoby (+10 zł kolejna osoba). Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz fanpage’a na portalu Facebook, gdzie publikujemy informacje o okazjonalnych promocjach.


Masz pytanie?escape room, escaperoom, escape the room, pokój zagadek, pokoje ucieczek, real life escape game, escape games, gry ucieczki