Tkalnia Zagadek

FAQ

Wstęp do Escape Room

Dla Kogo? Co? Kiedy i dlaczego? Ta sekcja zawiera odpowiedź! Jednakże, jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, nie wahaj się i skontaktuj z nami.

Pokój zagadek

Posiadamy w tym momencie szereg lokali z różnymi pokojami zagadek. Są one dostępne w Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Płocku, Wrocławiu, Radomiu oraz Zielonej Górze. Każdy z nich zawiera serię wyzwań, które gracze muszą rozwiązać w czasie 45 minut aby odnaleźć klucz do wyjścia. Rozwiązując zagadki ekipa poznaje fabułę gry. Znajomość jej nie jest potrzebna do wyjścia, lecz dodaje dodatkowy bonus rozgrywce. Ogólne doświadczenie przypomina film, w którym główną rolę…. Grasz Ty!

Grupy

Pokój może pomieścić grupę 2-5 osób. Co się dzieje, jeśli są tylko 2 osoby? Ucieczka z pokoju w czasie może okazać się bardzo trudna. Jeżeli jednak jesteś gotowy podjąć wyzwanie w parze, zapraszamy!

Wiek graczy

Minimalny wiek do gry to 14 lat. Osoby w wieku poniżej 14 lat są dopuszczane do gry w towarzystwie osoby pełnoletniej. Głównym powodem jest trudność gry.

Kobiety w ciąży

Zapraszamy! Escaperoom nie wymaga wysiłku fizycznego ani używania niebezpiecznych elementów.

Rezerwacje

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji, skorzystaj z naszego systemu dostępnego w zakładce. Na miejsce gry należy przybyć z kilku minutowym wyprzedzeniem w celu dokładnego zapoznania się z regułami gry.
Aby zarezerwować grę, kliknij tutaj.

Dla kogo?

Escape the room to świetna rozrywka dla wszystkich. Tkalnię Zagadek najczęściej odwiedzają grupy przyjaciół, rodziny, pary, zespoły z pracy. Często gościmy wieczory panieńskie lub kawalerskie. Grupy planujące specjalne wydarzenie bądź chcące wejść do paru pokojów w tym samym czasie (w ramach wyścigu) prosimy o informowanie nas o tym mailowo lub w polu „uwagi” w formularzu rezerwacji.

Rozrywka dla firm

Jeśli szukasz miejsca na firmowe wyjście razem ze współpracownikami, lub na wieczór integracyjny, Tkalnia Zagadek wychodzi na przeciw. Nasze scenariusze pozwalają połączyć świetną zabawę oraz budowanie zespołu. Polegają na komunikacji, kooperacji oraz wspólnym dążeniu do celu.
Jeśli pragniesz otrzymać fakturę za grę, prosimy o informację w polu uwagi podczas rezerwacji. Fakturę można otrzymać także drogą elektroniczną, również po grze. Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez e-mail.

Zasady Room Escape

Najważniejszą zasadą jest: macie 45 minut aby wydostać się z pokoju. Czas będziecie mogli śledzić na specjalnym timerze. Po przekroczeniu progu pokoju zegar zostanie włączony a drzwi zamknięte. W pokoju nie używajcie siły, nie będzie potrzebna. Gra ma charakter logicznego ciągu, w którym rozwiązując zagadki znajdujecie odpowiedzi. Wystarczy, że dobrze się zastanowicie i skojarzycie odpowiednio fakty. W trakcie gry macie prawo do 2 podpowiedzi. Wystarczy użyć walkie – talkie. Powodzenia!

Kliknij, aby zapoznać się z pełną treścią regulaminu