FRANCZYZA

Chcesz otworzyć pokój zagadek typu escape game w Twoim
mieście?

Escape room to forma spędzania wolnego czasu, stanowiąca nowy segment na rynku rozrywki w Polsce. Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań, które oferuje Tkalnia Zagadek.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą, skontaktuj się z nami w celu przedstawienia oferty pisząc na adres franczyza@tkalniazagadek.pl lub telefonicznie pod numerem +48 605 989 945

Dlaczego warto skorzystać z oferty Tkalni Zagadek?

Nasza firma została założona przez osoby z doświadczeniem w projektowaniu gier, branży rozrywkowej, IT oraz marketingu. Dzięki temu przygotowane przez nas modele rozwoju oraz rozgrywki sprawdzają się, generują zyski oraz, co najważniejsze dla nas personalnie, podobają się Klientom. Nasi partnerzy biznesowi otrzymują wysokiej jakości materiały, kupują potrzebne do wyposażenia produkty po bardzo atrakcyjnych cenach i oszczędzają czas.

Jesteśmy przygotowani do wsparcia naszych franczyzobiorców. Otrzymają od nas pełen pakiet pozwalający na otwarcie swojego lokalu. Pomagamy w organizacji, rozpoczęciu oraz rozwoju firmy. Dzięki temu start biznesu Escape Room z naszym wsparciem będzie możliwe nawet w przeciągu 30 dni!

Zależy nam na rozwoju marki i formy rozrywki we wszystkich miastach, w których obecna jest nasza franczyza. Wybierając współpracę z naszą firmą, wybiera się solidnego i zaangażowanego Partnera. Wierzymy, że wspólnie z naszymi franczyzobiorcami biznes będzie się rozwijał i odnosił sukcesy.

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: franczyza@tkalniazagadek.pl bądź telefonicznie: +48 796 003 123

Pozdrawiamy, Zespół Tkalni Zagadek

kontakt

+48 796 003 123