POKOJE ZAGADKI DOSTĘPNE W ŁODZI.

Jeśli chcesz zagrać w naszym escape roomie – zbierz drużynę i wybierz pokój / scenariusz rozgrywki,  podaj pasującą datę z poniższego kalendarza i zarezerwuj termin dla swojej ekipy. Rezerwacje na terminy tego samego dnia dokonywane są telefonicznie. Jeśli chcesz zagrać dzisiaj – zadzwoń do nas!

ZBRODNIA

Wciel się w detektywa!
REZERWUJ

REAKTOR

Wykonaj tajną misję.
REZERWUJ

RYTUAŁ

Odkryj tajemnicę szamana i jego rytuału
REZERWUJ

PREZYDENT

Wykonaj tajną misję.
REZERWUJ

CELA

Odkryj tajemnicę zniknięcia reżysera.
REZERWUJ

ZAGINIONY

Odkryj tajemnicę zniknięcia reżysera.
REZERWUJ

REZERWACJA

Sprawdź dostępność escape room, zaznacz termin i wypełnij krótki formularz. UWAGA: Rejestracji online można dokonywać najpóźniej na dzień przed planowaną rozgrywką. W przypadku zmiany planów, prosimy o informację poprzez e-mail. Jeżeli decydujecie się na dokonanie rezerwacji w dniu gry, prosimy skontaktowanie się drogą telefoniczną.

DZIEŃ ROZGRYWKI

Postarajcie się dotrzeć do lokalu na czas. Spóźnienia wpływają na cały grafik i mogą skutkować opóźnieniami dla kolejnych grup. Czas gry w Eksperymencie i Porwaniu wynosi 45 minut, a w Zbrodni 60 minut. Przed rozpoczęciem rozgrywki tłumaczymy zasady i dostarczamy wszelkich ważnych informacji nt. escape room, co też zajmuje kilka minut. Przykładowa rozpiska gry: – 18:10 przybycie na miejsce – 18:10-18:15 wstęp – 18:15-19:00 gra – 19:00 zakończenie

Kontakt

ul. Kościuszki 1 lok 1.01

Łódź

+48 796 003 123

lodz@tkalniazagadek.pl