Tkalnia Zagadek

Room Escape Wrocław

Pokoje zagadki dostępne we Wrocławiu.

Zbrodnia

Wciel się w detektywa!

Escaperoom Zbrodnia

Przeprowadź własne śledztwo. Wejdź do pokoju naukowca i rozwiąż zagadkę jego śmierci. Zbieraj poszlaki, badaj dowody, szukaj zabójcy. Tylko w ten sposób uda Ci się wydostać…

Dopuszczalna liczba uczestników: 2-4

Eksperyment

Odkryj sekret tajemniczego projektu

Escaperoom Eksperyment

Przekroczcie próg okrytego mrokiem pokoju, w którym dokonywano eksperymentów na pacjentach. Czy badając to miejsce uda Ci się poznać odróżnić prawdę od fikcji?

Dopuszczalna liczba uczestników: 2-5

Porwanie

Wyswobódź się zanim wrócą porywacze

Escaperoom Porwanie

Jesteście przetrzymywani w pewnej piwnicy. Tylko od Waszej kreatywności i nieszablonowego myślenia zależy to, czy uda Wam się uwolnić z rąk porywaczy przed upływem czasu.

Dopuszczalna liczba uczestników: 2-5


Rezerwacje

Jeśli chcesz zagrać w naszym escape roomie – zarezerwuj pokój klikając link poniżej. Jeśli chcesz zagrać dzisiaj – zadzwoń do nas!


REZERWUJ!


telefon Wrocław +48 604 469 373

kontakt Wrocław wroclaw@tkalniazagadek.pl

Adres we Wrocławiu ul. Piłsudskiego 74 (33L), niski parter, prawa strona, Wrocław


Rezerwacja

Sprawdź dostępność escape room, zaznacz termin i wypełnij krótki formularz.
UWAGA: Rejestracji online można dokonywać najpóźniej na dzień przed planowaną rozgrywką. W przypadku zmiany planów, prosimy o informację poprzez e-mail. Jeżeli decydujecie się na dokonanie rezerwacji w dniu gry, prosimy skontaktowanie się drogą telefoniczną.

Dzień Rozgrywki

Postarajcie się dotrzeć do lokalu na czas. Spóźnienia wpływają na cały grafik i mogą skutkować opóźnieniami dla kolejnych grup. Czas gry w Eksperymencie i Porwaniu wynosi 45 minut, a w Zbrodni 60 minut. Przed rozpoczęciem rozgrywki tłumaczymy zasady i dostarczamy wszelkich ważnych informacji nt. escape room, co też zajmuje kilka minut.

Przykładowa rozpiska gry: – 18:10 przybycie na miejsce – 18:10-18:15 wstęp – 18:15-19:00 gra – 19:00 zakończenie

Cennik

Escaperoom Eksperyment 99zł za ekipę

Standardowy koszt gry to 99 zł za ekipę. Wejście do pokoju Zbrodnia kosztuje 119zł za grupę. Dopłata za każdą kolejną osobę (powyżej piątej) wynosi 20 zł. Maksymalna ilość graczy wynosi 7 osób. Oferujemy również promocje okazjonalne, dlatego zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz fanpage’a na portalu Facebook.


Zadaj nam pytanie

escape room, escaperoom, escape the room, pokój zagadek, pokoje ucieczek, real life escape game, escape games, gry ucieczki