DLA SZKÓŁ

Dużą zaletą gier typu „escape the room” są ich walory edukacyjne, przez co są atrakcyjną formą kreatywnego spędzenia czasu nie tylko dla studentów i uczniów, lecz także dla nauczycieli i członków kadr pedagogicznych. Elementy rywalizacji połączone z działaniem pod presją czasu, współpracą, wykorzystaniem logiki, sprytu i spostrzegawczości czynią naszą grę nie tylko rozrywką, ale i pożyteczną nauką.

W Tkalni zagadek gościliśmy już wycieczki szkolne, a także nauczycieli, od których dostaliśmy bardzo dobre opinie. Nasi goście byli zachwyceni innowacyjnym sposobem na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Ponadto zdarzało nam się już organizować wydarzenia okolicznościowe. Oferujemy także elastyczność terminu, przez co będzie możliwe zorganizowanie gry zarówno w czasie godzin szkolnych jak i poza nimi. Ponadto, w większości naszych miejsc obowiązuje oferta cenowa ze specjalną zniżką dla szkolnych wycieczek.

W przypadku chęci zorganizowania takiej gry, prosimy o kontakt wraz podaniem szacowanej liczby uczestników. My ze swojej strony dopasujemy ofertę na miarę potrzeb.