POMYSŁ NA WYJĄTKOWY PREZENT

Oferujemy możliwość zakupienia Zaproszenia do Tkalni Zagadek. Pełni ono rolę Vouchera pozwalającego na odbycie jednej gry w danym mieście. Voucher to pomysł na wyjątkowy prezent dla:

  • pasjonatów adrenaliny
  • koneserów alternatywy
  • fanów zagadek
  • towarzyskich imprezowiczów

Zarówno płci damskiej jak i męskiej!

Zaproszenie ważne jest przez 90 dni. Posiadamy również zestawy z łamigłówkami stanowiący idealny prezent na urodziny, bądź pod choinkę! W celu zakupu zestawu zapraszamy do lokalu. Dzięki temu, jesteś w stanie podarować komuś bliskiemu świetną zabawę oraz masz pewność, że Twój prezent będzie wyjątkowy.

ZAKUP VOUCHERÓW

Vouchery można zakupić na dwa sposoby:

  • Zaproszenie papierowe – prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, w ten sposób umawiamy się na konkretną datę i godzinę w naszej siedzibie. Tutaj sprzedajemy Voucher i oddajemy do rąk własnych wydrukowany egzemplarz.

  • Zaproszenie elektroniczne – prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, w odpowiedzi uzgadniamy szczegóły i wysyłamy dane. Po otrzymaniu przelewu dostarczamy egzemplarz elektroniczny, który należy wydrukować i przynieść w dniu gry.

Cena vouchera może się różnić w zależności od miasta i zależy od ilości osób, które będą mogły zagrać z jego użyciem: Wynosi ona od 80 do 119 zł.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego według danych znajdujących się na dole strony odpowiadających miastu, w którym Voucher będzie docelowo realizowany.

Dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

Łódź

al. Kościuszki 1 lok. 1.01
+48 796 003 123
lodz@tkalniazagadek.pl
Pokoje dla dzieci:
+48 506 815 961
kids@tkalniazagadek.pl

Radom

ul. Żeromskiego 49

+48 883 780 182

radom@tkalniazagadek.pl